Pán Paška, čo vy na to?!

Autor: Milan Galbo | 10.10.2007 o 18:54 | Karma článku: 6,30 | Prečítané:  1142x

Dnes na tlačovej konferencii Združenia zdravotných poisťovní dostali politici koalície poriadnu výzvu. Združenie im ponúklo konkrétny návrh, ako byť v boji proti zisku a súkromníkom v zdravotníctve skutočne dôsledný. Združenie navrhuje zrušiť zisk aj poskytovateľom či distribútorom. Ak už absurdita, tak poriadna, vysvetlili. Ja som za! A čo vy, pán predseda parlamentu? Súhlasíte tiež? Alebo vy, koaliční poslanci aktívne pôsobiaci a zarábajúci v zdravotníctve?

Majú pravdu - ak rušiť zisk, tak všetkým. Je to principiálne. A klobúk dolu pánovi Paškovi, ak tento návrh podporí, potom dokáže, že mu nejde len o seba a svoj profit z vytlačenia súkromných poisťovní z trhu. Aby mal pod palcom všetky peniaze len on, ale o skutočnú boľševickú revolúciu a i keď s boľševizmom nesúhlasím, budem spokojný, že pán Paška podporí svoje ideály i napriek tomu, že sa dotknú jeho samotného a jeho podnikania s liekmi.

V prípade ak návrh nepodporí, nebudem si môcť myslieť nič iné, ako to, že ide o účelové zmeny systému, nie z úprimného presvedčenia, že sú dobré, ale zo snahy maximalizovať svoj zisk a korupciu pri nákupoch napríklad aj už toľkokrát spomínaných oftalmologických prístrojov, na ktorých sa asi pekne priživil.
Nuž pán predseda Paška, som zvedavý, ako sa zachováte. Či ako chlap alebo ako podnikateľ v liekovom reťazci, ktorému ide len o ten hnusný zisk, ktorý zakazujete poisťovniam.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Maďari za zápas proti Slovensku dostali trest. Zavrú im štadión

Podobne ako Slováci, pozvú na štadión deti.

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Priatelia sú preč alebo mŕtvi

Moskvu som po rokoch našla vysvietenú a nedostupnú pre chudobných.


Už ste čítali?